Back to homepage

Fakultet za kulturu i medije

univerzitet megatrendAdresa: Goce Delčeva 8, Novi Beograd
Telefon: 011/220-30-29
Website: www.megatrend.edu.rs/fkm
Email: [email protected]

Fakultet za kulturu i medije je privatna visokoškolska ustanova koja radi u sastavu Univerziteta Megatrend. Ima za cilj da obrazuje eksperte koji mogu da upravljaju kulturnim, naučnim i komunikacijskim procesima na odgovoran i kreativan način. Studijski programi se organizuju na tri stepena: osnovne, master i doktorske akademske studije.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu u trajanju od 4 godine i polože prijemni ispit.

Prijemni ispit polaže se u formi testa i obuhvata proveru opšte kulture i pismenosti.

🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina za upis u prvu godinu osnovnih akademskih studija je besplatna.