Back to homepage

Fakultet za inženjerski internacionalni menadžment

fakultet za evropski biznis i marketingAdresa: Carigradska 32, Beograd
Telefon: 011/334-15-83
Website: www.eu.ac.rs
Email: [email protected]

Fakultet za inženjerski internacionalni menadžment je privatna visokoškolska ustanova koja radi u sastavu Evropskog Univerziteta. Cilj studija ovog fakulteta je obučavanje mladih eksperata za rad u multinacionalnim kompanijama. Svi studijski programi usklađeni su sa Bolonjskom deklaracijom. Nastava se izvodi uz primenu savremenih metoda u nastavi na tri nivoa studija: osnovne akademske, master akademske i doktorske studije.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu u trajanju od 4 godine i koji polože prijemni ispit.

Prijemni ispit se sastoji od dva dela:

• Intervju
  • Esej (pokazivanje znanja sa izražavanjem sopstvenog mišljenja i poznavanjem okruženja)
🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Upis u prvu godinu osnovnih akademskih studija je besplatan.