Back to homepage

Fakultet za informatiku i računarstvo

fakultet za informatiku i racunarstvoAdresa: Kumodraška 261, Beograd
Telefon: 011/309-40-94
Website: dir.singidunum.ac.rs
Email: [email protected]

Fakultet za informatiku i računarstvo je privatni fakultet koji radi u sastavu Univerziteta Singidunum. Studijski programi koji se realizuju na ovom fakultetu su zasnovani na programima vodećih evropskih i svetskih fakulteta iz oblasti informacionih tehnologija. Programi su usklađeni sa principima Bolonjske deklaracije. Nastava se realizuje na tri nivoa studija kroz osnovne akademske, master akademske i doktorske studije.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu u trajanju od 4 godine i koji polože prijemni ispit.

Prijemni ispit obuhvata tri testa:

• Kultura i informisanost (5 pitanja, vreme rada – 5 minuta)
  • Test inteligencije (5 pitanja, vreme rada – 5 minuta)
  • Informatika (20 pitanja, vreme rada – 10 minuta)
🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina iznosi 1.500 evra u dinarskoj protivvrednosti.