Back to homepage

Telefon: 011/260-63-80
Website: [email protected]
Email: www.alfa.edu.rs/fit/

Jedan od glavnih razloga pokretanja studija na Fakultetu informacionih tehnologija, Alfa univerziteta je velika potreba za ovakvom vrstom kadrova u Srbiji. Obrazovni sistem Srbije pokriva godišnje potrebe od oko 2000 ovih stručnjaka, dok je realna potražnja za njima i do 5 puta veća. Nastava se izvodi na tri nivoa studija, kroz osnovne akademske, master akademske i dokrorske studije. Svi studijski programi usklađeni su sa principima Bolonjske deklaracije.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu i koji polože prijemni ispit.

🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015