Back to homepage

Visoka strukovna škola za propagandu i odnose sa javnošću

visoka skola za propagandu i odnose sa javnošćuAdresa: Palmira Toljatija 5, II i III sprat, Novi Beograd
Telefon: 011/267-37-21
Website: www.elitcollege.edu.rs
Email: [email protected]

Misija Visoke strukovne škole za propagandu i odnose sa javnošću je obrazovanje mladih profesionalaca koji će se baviti propagandom, oglašavanjem i odnosima sa javnošću. Planom i programom osnovnih studija utvrđeni su osnovni zadaci: Obrazovanje studenata putem trogodišnjeg studiranja koje ima za cilj dobijanje zvanja strukovnog menadžera, sposobnog za bavljenje propagandom i odnosima sa javnošću, kako u Srbiji tako i u regionu.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Prijemni ispit za smer propaganda i odnosi sa javnošću podrazumeva test opšte kulture.

Prijemni ispit za smer prevodilačke studije engleskog jezika podrazumeva test iz engleskog jezika.

🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina iznosi 1.200 evra u dinarskoj protivvrednosti.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*