Back to homepage

Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo

visoka skola za poslovnu ekonomiju i preduzetnistvo u beograduAdresa: Mitropolita Petra 8, Beograd
Telefon: 011/276-21-94
Website: www.vspep.edu.rs
Email: [email protected]

Škola je osnovana 2008. godine što je čini jednom od najmlađih obrazovnih ustanova. Škola je dobila akreditaciju 2010. godine. Svi studijski programi koncipirani su u skladu sa Bolonjskom deklaracijom. Nastava se odvija na dva nivoa studija, kroz osnovne akademske i master akademske studije. Studenti se obrazuju na obrazovnim profilima, koji će im omogučiti lakše zaposlenje nakon studija i visok kvalitet života.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs imaju svi kakdidati koji imaju završenu srednju školu i koji polože prijemni ispit.

Test prijemnog ispita baziran je prema nastavnim programima ekonomskog usmerenja.

🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina iznosi 1.000 evra.