Back to homepage

Adresa: Štrosmajerova 11, Subotica
Telefon: 021/624-444
Email: [email protected]

Učiteljski fakultet na kome se nastava izvodi na mađarskom jeziku jedna je od najmlađih obrazovnih institucija Univerziteta u Novom Sadu u čijem sastavu se nalazi od januara 2006. godine. Nastava na mađarskom jeziku odvijala se na odeljenju Pedagoškog fakulteta u Somboru, da bi kasnijim izdvajanjem odeljenja bio osnovan Učiteljski fakultet. Nastava se odvija na dva nivoa studija, kroz osnovne akademske i master akademske studije u skladu sa Bolonjskom deklaracijom.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - UČITELJSKI FAKULTET

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - UČITELJSKI FAKULTET

TESTOVI ZA PRIJEMNI - UČITELJSKI FAKULTET

BROJ MESTA - UČITELJSKI FAKULTET

KONAČNE I PRELIMINARNE RANG LISTE IZ PRETHODNIH GODINA - UČITELJSKI FAKULTET

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*