Back to homepage

Adresa: Kneza Miloša 7, Kosovska Mitrovica
Telefon: 028/425-320
Email: [email protected]

Osnovan 2001. godine od strane vlade Republike Srbije. FTN u Kosovskoj Mitrovici je visokoškolska ustanova koja radi u sastavu Univerziteta u Prištini. Fakultet u svom vlasništvu ima računarski centar, kome je cilj da obezbedi izvođenje nastave na savremenom nivou. U svom sklopu sadrži i biblioteku, koja je opremljena stručnom literaturom. Nastava se odvija na tri nivoa studija kroz osnovne akademske, master akademske i doktorske studije.

[insert1]

[insert2]

[insert3]

SMEROVI - FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA

TESTOVI ZA PRIJEMNI - FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA

BROJ MESTA - FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA

KONAČNE I PRELIMINARNE RANG LISTE IZ PRETHODNIH GODINA - FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA

najnoviji
najnoviji najviše glasova
siki
8 godine ranije

Ako bi pomerili datum polaganja prijemnog ispita sa datuma 29.06.,na neki drugi termin,mnogi studenti koji konkurišu za prijem na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu (pošto se 29.06.,polaže na njemu) polagalo bi i u Mitrovici.Ako postoje bilo kakve mogućnosti za pomeranje termina bili bi Vam mnogi zahvalni!