Back to homepage

Adresa: Milana Mijalkovića 14, Jagodina
Telefon: 035/223-805
E-mail: [email protected]

Fakultet pedagoških nauka u Jagodini je državna visokoškolska ustanova. Fakultet za ciljeve u radu postavlja obrazovanje visokoprofesionalnog prosvetnog kadra, konstantno unapređivanje teorije i prakse vaspitanja i obrazovanja, i razvoj u oblasti naučno-istraživačkog rada. Nastava se organizuje na tri nivoa studija kroz osnovne, master i doktorske studije.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - FAKULTET PEDAGOŠKIH NAUKA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - FAKULTET PEDAGOŠKIH NAUKA

TESTOVI ZA PRIJEMNI - FAKULTET PEDAGOŠKIH NAUKA

BROJ MESTA - FAKULTET PEDAGOŠKIH NAUKA

KONAČNE I PRELIMINARNE RANG LISTE IZ PRETHODNIH GODINA - FAKULTET PEDAGOŠKIH NAUKA

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

1 Comment