Back to homepage

Adresa: Dr. Subotića 8, Beograd
Telefon: 011/363-63-00
Email: [email protected]

Medicinski fakultet radi u sklopu Univerziteta u Beogradu i jedna je od najstarijih obrazovnih ustanova. Cilj fakulteta je stvaranje stručnog i obrazovnog kadra koji će u svakom trenutku biti spreman da odgovori kompleksnim problemima u oblasti zdravstva. Nastava se odvija kroz integrisane akademske, specijalističke akademske, specijalističke strukovne, master akademske i doktorske studije.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - MEDICINSKI FAKULTET

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - MEDICINSKI FAKULTET

BROJ MESTA - MEDICINSKI FAKULTET

KONAČNE I PRELIMINARNE RANG LISTE IZ PRETHODNIH GODINA - MEDICINSKI FAKULTET

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

najnoviji
najnoviji najviše glasova
Ana
1 mesec ranije

Da li moze fakultet vanredno da se upise i koja je procedura?

Veljko
6 meseci ranije

Koje su verovatnoce da ja sa prosekom iz srednje 30 poena upisem.A da uradim solidno test oko 48poena

Jovana
7 meseci ranije

Zanimaju me koji smerovi postoje??

Jovana
7 meseci ranije

Ja bih htela da zavrsim srednju skolu za medicinsku sestru oa onda faks pa me zanima koii smer je najbolji za zensko pol?

Iva
4 meseci ranije
Reply to  Jovana

Veze nemaju ovi smerovi sa polovima.

Jelena
1 godina ranije

Koliko poena ukupno je potrebno da bih bila primljena na ove studije?

Aleksa
Reply to  Jelena

Sa 82 si sigurno upisala

Lazat
1 godina ranije

Da li posle privatne medicinske mogu da upise državni medicinski fakultet?

Vesna
Reply to  Lazat

I mene to zanima…jel imas odgovor sada?

Sanja
1 godina ranije

Pohadjam racunarsku gimnaziju, a jako bih volela da se bavim medicinom. Zanima me da li postoje sanse da ja posle ove skole upisem medicinski fakultet, tj da li se moja srednja skola racuna kao i svi ostali smerovi u gimnaziji ili kao strucna skola?

Ivana
1 godina ranije

Da li imaju postavljena pitanja sa prijemnih ispita na medicinskom fakultetu

Ammy
1 godina ranije

Da li mogu posle zavrsene ekonomske skole upisati nesto u vezi sa medicinom?

Dule
6 meseci ranije
Reply to  Ammy

I mene to zanima jel može iz ekonomske ako ste saznali hvala unapred.

Suncica
1 godina ranije

Da li je po vasem misljenju bolje da upisem veterinu ili medicinu???Volim oboje,ali ne mogu da se odlucim.

Veterinarka
Reply to  Suncica

I moja mlađa sestra (4. godina gimnazije) ima isto pitanje 🙂 Nema tačnog odgovora na ovo pitanje koji može neko drugi da vam da, dakle moraš da odlučiš sama, ali ću ti napisati o svom fakultetu (FVM). Ponavljam i tebi da odluku doneseš sama. Ja sam 6. godina veterine i volim svoj faks, a što je još važnije, volim svoju buduću profesiju. U korist našem faksu ide npr. to što radiš sa životinjama, što je upis neuporedivo lakši na FVM (sada su sva pitanja na prijemnom identična onima koje dobiješ u zbirci, tako da možeš sebi da osiguraš da ćeš… Učitaj još »

Tatjana
Reply to  Veterinarka

Medicina je ubedljivo olja ali iteza

Anastasija Stasha
Reply to  Suncica

Medicina je bolja 🙂

Златана
1 godina ranije

Из којих књига треба учити да би се полагао пријемни на медицини и да ли постоје на овом или неком другом сајту тестови од претходних година?

Marta
Reply to  Златана

I mene ovo zanima, ako moze neko da pomogne.. 😀

Caka
1 godina ranije

Da li je studijski program Sestrinstvo akreditovan u EU?

Milica
2 godine ranije

Da li mogu integrisane akademske studije medicine upisati kao vanredni student?

Vukasin
2 godine ranije

Da li se zna kada je prijemni ispit za integrisane studije medicine 2018. god?

Marko
2 godine ranije

Da li postoji mogucnost da se iz 2 ili 3 razreda srednje skole upises na medicinski fakultet,a da ostatak razreda polazes vandredno?

Andjela
3 godine ranije

Zavrsavam za tehnicara za industrijsku farmaceutsku tehnologiju, da li mogu posle te skole da upisem medicinski fakultet?

Kristina
3 meseci ranije
Reply to  Andjela

I mene isto zanima, da li si dobila odgovor?😊

mamita
3 godine ranije

Pise da se priloze kopije prilikom konkurisanja,notari u Kralljevu smatraju da ih ne treba overavati zato sto se na uvid prilazu originali.Ko ima odgovor na ovo?

Stoja
3 godine ranije

Na zalost ne mozes. Ucenici medicinskih skola i gimnazije mogu samo da upisu ovaj fakultet. Ako bas zelis da upises medicinu uvek mozes da se prekvalifikujes, pa da pored tehnicke skole imas zavrsenu i medicinsku ili gimnaziju. Ako ces raditi prekvalifikaciju mozda je bolje da izaberes gimnaziju jer se i biologija i hemija spremaju iz gimnazijskih knjiga.

Stefan
Reply to  Stoja

A jel moze posle zubotehnicke smer: zubni tehnicar

Deni
3 godine ranije

Zanima me sve u vezi specijalistickih strukovnih studija za fizioterapeuta. Kako se rangiraju upisani? Kako je organizovana nastava( u radnom odnosu sam pa me zanima da li je prilagodjeno)? Koliko novih stvari moze da se nauci ? Koliko je primenjivo sve to u praksi?

verica

maja
Reply to  verica

Kao student medicine, moram da ti pojasnim neke stvari sto se tice engleske nastave. Vise od 2/3 studenata su Srbi koji nisu mogli da poloze prijemni, upisali su preko nekakvih veza i godinu zavrsavaju uglavnom svi….Engleska nastava je neuporedivo laksa u odnosu na srpsku, lici mi vise na privatni fakultet nego na drzavni jer se vecina ispita polaze pismeno (imala sam uvid u vecinu testova koje su polagali i mogu da ti kazem da na osnovnim studijama to nije dovoljno ni za 6). Jos ne znam osobu koja je pala godinu na engleskoj nastavi, a sest godina studiram medicinu. Mada… Učitaj još »