Back to homepage

Adresa: 24. Novembar bb, Leposavić
Telefon: 028/84-106
Email: [email protected]

Škola je osnovana 1976. godine u Uroševcu, u početkom kao Centar za više obrazovanje radnika. Godine 1991. škola prerasta u Višu tehničku školu. Delatnosti su obavljane u Uroševcu dok škola nije promenila sedište 1999. godine koje je privremeno izmešteno u Zvečan, a danas je locirana u Leposaviću. Programi osnovnih i specijalističkih studija su reakreditovani 2014. godine.

Ne znate šta da upišete ili želite da se prebacite na drugi fakultet? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije. Takođe, posredujemo prilikom prebacivanja sa jednog na drugi fakultet ili visoku školu.

SMEROVI - VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA