Back to homepage

Adresa: 24. novembra bb, Leposavić
Telefon: 028/83-351
Email: [email protected]

Godine 2007. Visoka ekonomska škola strukovnih studija u Peći dobila je akreditaciju svojih studijskih programa i radi kao institucija visokog obrazovanja. Studijski programi osnovnih strukovnih studija traju tri godine, dok specijalističke studije traju godinu dana. Škola je ostvarila saradnju sa drugim visokoobrazovnim institucijama, kao i sa raznim kompanijama, bankama i dr. Nastava je koncipirana po uzoru na principe Bolonjske konvencije, što podrazumeva aktivno učešće studenata u nastavi.

Ne znate šta da upišete ili želite da se prebacite na drugi fakultet? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije. Takođe, posredujemo prilikom prebacivanja sa jednog na drugi fakultet ili visoku školu.

SMEROVI - VISOKA EKONOMSKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

VISOKA EKONOMSKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA PEĆ-LEPOSAVIĆ - UPIS I PRIJEMNI