Back to homepage

Adresa: Bulevar Zorana Đinđića 152a (bivši Bulevar AVNOJ-a), Novi Beograd
Telefon: 011/269-82-22
Email: [email protected]

Visoka turistička škola (VTŠ), osnovana 1967. godine kao državna institucija, ima najdužu tradiciju u obrazovanju kadrova za potrebe turističke privrede u Srbiji. Škola obrazuje kadrove za obavljanje stručnih poslova i upravljačkih funkcija u preduzećima turističke privrede.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - Visoka turistička škola Beograd

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

BROJ SLOBODNIH MESTA

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*