Visoka poslovna škola strukovnih studija – Čačak

Telefon: 032/377-15-52
Website: www.vpscacak.edu.rs
Email: info@vpscacak.edu.rs

Škola je osnovana 2005. godine sa ciljem da obrazuje visokostručni kadar u oblasti ekonomije, marketinga i finansija. Konstantno se teži ka poboljšanju nastave, inovacijama i promenama u cilju što lakšeg sticanja znanja i veština neophodnih u savremenom poslovanju. Studijski programi usklađeni su sa Bolonjskom deklaracijom, što podrazumeva aktivno učešće studenata u nastavi. Nastava se odvija kroz osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo učešća na konkursu za upis u prvu godinu studija imaju kandidati koji su završili četvorogodišnje ili trogodišnje srednje  obrazovanje i koji polože prijemni ispit.

Kandidati polažu prijemni ispit iz Osnova ekonomije i Informatike, a kandidati sa trogodišnjim srednjoškolskim obrazovanjem i dva dopunska ispita po posebnom programu škole u toku prvog semestra.

🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina iznosi 99.000 dinara.

Da li sami sebe izdržavate tokom studiranja?