Tehnički fakultet “Mihajlo Pupin” – Zrenjanin

Adresa: Đure Đakovića bb, Zrenjanin
Telefon: 023/550-515
Email: dekanat@tfzr.uns.ac.rs

Tehnički fakultet ”Mihajlo Pupin” je državni fakultet koji je počeo sa radom 1974. godine. Organizuje osnovne akademske i master akademske studije. Studijski programi koncipirani su po uzoru na savremene svetske i evropske sisteme. U skladu sa principima Bolonjske konvencije, studenti aktivno učestvuju u nastavi, što doprinosi boljem razvoju znanja i veština.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - TEHNIČKI FAKULTET MIHAJLO PUPIN

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - TEHNIČKI FAKULTET MIHAJLO PUPIN

TESTOVI ZA PRIJEMNI - TEHNIČKI FAKULTET MIHAJLO PUPIN

BROJ MESTA - TEHNIČKI FAKULTET MIHAJLO PUPIN