Filozofski fakultet – Beograd

Adresa: Čika Ljubina 18-20, Beograd
Telefon: 011/328-11-57
Email: info@f.bg.ac.rs

Filozofski fakultet – Beograd je najstariji fakultet u sklopu Univerziteta u Beogradu. Osnovan je 1838. godine. Danas su studijski programi ovog fakulteta zasnovani na najvišim svetskim standardima. Nastava se odvija na tri nivoa: osnovne, master i doktorske akademske studije.

Na fakultetu studira oko 6.000 studenata na svim studijskim programima, svih nivoa. Nastava se odvija u okviru 10 studijskih grupa: filozofija, sociologija, psihologija, pedagogija, andragogija, etnologija i antropologija, istorija, istorija umetnosti, arheologija i klasične nauke.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - FILOZOFSKI FAKULTET BEOGRAD

FILOZOFSKI FAKULTET BEOGRAD - PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

TESTOVI ZA PRIJEMNI - FILOZOFSKI FAKULTET

BROJ MESTA - FILOZOFSKI FAKULTET BEOGRAD

KONAČNE I PRELIMINARNE RANG LISTE IZ PRETHODNIH GODINA - FILOZOFSKI FAKULTET

17 Komentara
10 Replika
17 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Tam

Koliko studenata je primljeno na budzet, iz psihologije

Ana

Da li neko zna datum i vreme polaganja prijemnog za psihologiju?

Marija

Kada je prijemni za istoriju umetnosti?

Milica

Gde mogu da nadjem informaciju o tome kada i u koliko sati se polaze prijemni za arheologiju?

Nikola

Da li neko zna koliko je poena bilo potrebno za budzet na psihologiji ranije?

Katarina

Da li neko zna da li postoje negativni bodovi na prijemnom iz psihologije?

Irina

Postoje

Nada

Poslednjih 10 pitanja je sa negativnim bodovima

Nina

Da li neko zna koji je broj poena dovoljan za smer pedagogije? I da li se po završetku fakulteta teško pronalazi posao u ovoj struci? Hvala ?

Zika

sandra

koja srednja skola treba da se upise za ovaj fakultet (psihologija) ?

Flitt

Bilo koja u trajanju od četiri godine.

Andrijana

Da li neko zna kada je prijemni za psihologiju?I koliko je potrebno poena?

Влада

Primetio sam da ste za sve odseke filozofskog fakulteta, umesto konacne liste primeljenih, gde bi videli ukupan broj bodova, objavili samo listu sa brojem bodova sa prijemnih ispita bez bodova iz skole. Tako da ne znam koliko je bodova bilo potrebo za upis na pojedine smerove fakulteta. Secam se da su te liste bile objavljene i okacene na staklima Filozofskog fakulteta ali vi izgleda niste uspeli da ih skinete ili ste pogresno skinuli liste. Bilo bi dobro ako bi mogli da objavite konacne liste sa ukupnim brojem bodova za svaki smer kako bi znali [ta nas ceka iducé godine i… Učitaj još »

Kristina

To i mene zanima.. da li si uspeo da nadjes te liste?

c c c

Jel ima i kada je drugi konkursni rok?

Elena Popesku

Datum prijemnog ispita za istoriju? Hvala 🙂

Димитрије Јеремић

Kada je prijemni ispit za istoriju?

Dragana Milosavljevic

Da li se vec zna kog datuma ce se odrzati prijemni ispit za arheologiju? Hvala vec unapred za Vasu pomoc.

Bobana Vokić

Možete li da mi kažete kog datuma je prijemni za psihologiju ,2018?

Nikol Ignjatovic

Da li si mozda saznala,i mene zanima?! 🙂

Bobana Vokić

jesam,dodaj me na fejs,Bobana Vokic se zovem pa cu ti sve ispisati

Anđela Kuzeljević

Jel mozemo da se kontaktiramo u vezi upisa i mene zanima, a nijedan telefon ne mogu da dobijem ? ?

MARKO

POZ KADA JE PRIJEMNI ZA PSIHOLOGIJU? MARKO

Bobana Vokić

I ja se pitam, hoću da upišem psihologiju 🙂

Bojana

To se ne zna do tipa maja, koliko ja znam

Vuk

Kada je prijemni za istoriju ? Kog datuma ? hvala.