Visoka turistička škola strukovnih studija – Beograd

Adresa: Bulevar Zorana Đinđića 152a (bivši Bulevar AVNOJ-a), Novi Beogradvisoka turisticka skola beograd logo
Telefon: 011/269-82-22
Website: www.visokaturisticka.edu.rs
Email: info@visokaturisticka.edu.rs

Visoka turistička škola (VTŠ), osnovana 1967. godine kao državna institucija, ima najdužu tradiciju u obrazovanju kadrova za potrebe turističke privrede u Srbiji. Škola obrazuje kadrove za obavljanje stručnih poslova i upravljačkih funkcija u preduzećima turističke privrede.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - Visoka turistička škola Beograd

Visoka turistička škola strukovnih studija je na osnovu odluke Komisije za akreditaciju i proveru kvaliteta Republike Srbije, broj: 612-00-01013/2014-04 od 05.09.2014., dobila akreditaciju za studijski program Osnovnih strukovnih studija – EKONOMIJA I TURIZAM sa tri modula:

• Ekonomija i turizam,
  • Upravljanje u turizmu i
  • Organizatori putovanja i turističko vođenje

Visoka turistička škola strukovnih studija je na osnovu odluke Komisije za akreditaciju i proveru kvaliteta Republike Srbije, broj: 612-00-00378/2015-06 od 17.04.2015. godine, dobila akreditaciju za dva studijska programa Specijalističkih strukovnih studija:

• Menadžment organizatora putovanja
  • Upravljanje u turizmu