Visoka tekstilna strukovna škola za dizajn, tehnologiju i menadžment – Beograd

Adresa: Starine Novaka 24, Beograd
Telefon: 011/323-40-02
Email: vtts@eunet.rs

Odlukom Republičkog veća narodne Republike Srbije u junu 1958. godine osnovana je Viša tekstilna škola sa ciljem da osposobi stručne kadrove za realizaciju proizvodnje u tekstilnoj industriji, da prati razvoj tekstilne industrije kako u zemlji tako i u inostranstvu, kao i da usavršava na državnom nivou sve organizacije i ustanove tekstilne industrije. Nastava se odvija u skladu sa Bolonjskom deklaracijom kroz osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - VISOKA ŠKOLA ZA DIZAJN, TEHNOLOGIJU I MENADŽMENT

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA ŠKOLA ZA DIZAJN, TEHNOLOGIJU I MENADŽMENT

TESTOVI ZA PRIJEMNI - VISOKA ŠKOLA ZA DIZAJN, TEHNOLOGIJU I MENADŽMENT

BROJ MESTA - VISOKA ŠKOLA ZA DIZAJN, TEHNOLOGIJU I MENADŽMENT