Pogledajte: Beogradski studenti pokazuju kako je lepo davati

27/11/2013 14:26

Pogledajte: Beogradski studenti pokazuju kako je lepo davati

Marko Pajić i Matija Rodić su došli na ideju da snime video koji šalje humanu poruku, podiže svest o onima koji nemaju osnovna sredstva za život i koji će da posluži kao inspiracija i uzor za druge koji žele da učine dobro delo.

U snimanju i montaži im je pomogao Aleksandar Sretkovičević, budući da ovi momci nisu imali opremu ni potrebno znanje da naprave ovaj video.

Marko i Matija veruju da promene mogu da se dogode samo ličnim primerom, i pozivaju druge da naprave sličan snimak koji će pokazati humanost prema onima kojima je pomoć potrebna.

Ova akcija je zainteresovala velik broj ljudi da im se pridruže, i dokazuje da je ljudima bitno u kakvom okruženju žive. Snimak šalje pozitivnu sliku o Srbiji i motiviše druge da učine nešto slično.

Pogledajte:

Izvor: Press