Fakultet tehničkih nauka: Objavljen konkurs za upis na master na inoviranom studijskom programu

31/08/2017 16:46

Fakultet tehničkih nauka (Univerzitet u Novom Sadu) raspisao je Konkurs za upis studenata master studija na inoviranom studijskom programu Upravljanje rizikom od katastrofalnih događaja i požara.

Studijski program se realizuje u okviru ERASMUS+ projekta Knowledge FOr Resilient soCiEty (K-FORCE) čiji je cilj da se kroz obrazovanje ojača kapacitet u oblasti Upravljanja rizikom od katostrofalnih događaja i požara u Srbiji, Bosni i Hercegovini i Albaniji.

Svi studenti koji upišu ovaj studijski program u školskoj 2017/2018 godini biće oslobođeni plaćanja troškova školarine.

​Detaljne informacije o uslovima i proceduri upisa možete dobiti na sajtu projekta: ​http://kforce.uns.ac.rs .

Dodatne informacije možete dobiti putem mejla, upitom na adresu [email protected]

Izvor: sindikatvatrogasaca.org.rs

31/08/2017 16:46