IT stručnjaci najtraženiji na sajmu poslova u Nišu

05/03/2014 14:13

IT stručnjaci najtraženiji na sajmu poslova u Nišu

U prostorijama Elektronskog fakulteta u Nišu je otvoren sajam poslova i stručnih praksi. Sajam nosi naziv “Job Fair – Tvoja karijera počinje”.

Među studentima i postdiplomcima u 20 kompanija, najveći broj ponuda za posao ili praksu dobijaju IT stručnjaci. Pored toga ponuđeni su i poslovi i prakse za studente engleskog jezika, prava i ekonomije.

Niški akademci su se prvog dana sajma odazvali u velikom broju. Kako navode organizatori i danas zainteresovani mogu doneti svoje biografije u terminu od 10 do 15 časova, ili je mogu ostaviti u elektronskoj bazi na sajtu sajma.

Microsoft, Fiat, Philip Morris, Young Culture, Elsys i American Advanture su samo neki od zvučnih imena kompanija koje učestvuju na sajmu “Job Fair”. Studenti na ovom sajmu dobijaju priliku da kroz treninge i radionice dobiju informacije o tome koja je znanja potrebno steći kako bi lakše došli do željenog posla.

05/03/2014 14:13