Humanost studenata Visoke škole u Vranju

31/12/2014 17:19

Humanost studenata Visoke škole u Vranju

Obojene i ukrašene školske klupe i stolice poklon su štićenicima Centra za razvoj lokalnih usluga socijalne zaštite od studenata Visoke škole primenjenih strukovnih studija u Vranju.

Štićenici su ovih dana dobijali različite poklone, ali je najoriginalniji stigao od studenata koji su ovim humanim gestom obradovali decu u Centru.

centar-soc-zastita-vranje

U prostorijama dnevnog boravka Centra za razvoj lokalnih usluga socijalne zaštite od juče se nalazi dvadesetak stolica i nekoliko klupa koje su studenti i kolektiv Visoke škole primenjenih strukovnih studija napravili na svojim predavanjima.

Uz poklon koji su sami napravili, studenti su pozvali i Deda Mraza koji je doneo i slatke paketiće za decu. Za uzvrat, studenti su za svoj humani gest dobili dečije osmehe, ali i zahvalnicu od direktorke Centra za razvoj lokalnih usluga socijalne zaštite.

31/12/2014 17:19