Stipendije za master studije u Italiji

31/10/2016, 10:57

Stipendije za master studije u Italiji

Otvoren je konkurs za upis na prvi semestar master studija u akademskoj 2017/2018. godini na Univerzitetu Politecnico di Milano u Milanu (Italija).

Kao jedan od najvećih italijanski univerziteta, Univerzitet Politecnico di Milano poziva studenente iz Evrope da započnu master studije na nekom od fakulteta u Milanu.

Pogledajte i: Potrebne informacije za studiranje u inostranstvu!

Za studente koji dolaze iz država van Evropske unije raspisan je konkurs za stipendije koje su podeljene u više kategorija – Platinum, Gold i Silver stipendije, kao i DSU stipendije.

Više detalja o stipendijama, za koje se može konkurisati do 24. novembra, nalazi se ovde.

Univerzitet Politecnico di Milano ima svog zvaničnog predstavnika za Srbiju, Crnu Goru i Bosnu i Hercegovinu profesora Ivana Mangova, od koga se mogu dobiti sve dodatne informacije o stipendijama slanjem mejla na adresu ivan.mangov@gmail.com.

Više o Univerzitetu Politecnico di Milano pogledajte ovde.