Sremska Mitrovica: Dodela sredstava za prevoz studenata

25/10/2016 09:37

Sremska Mitrovica: Dodela sredstava za prevoz studenata

Studenti koji putuju svakog dana iz Sremske Mitrovice na neki od fakulteta na teritoriji Republike Srbije imaju pravo na dodelu stredstava za prevoz.

Grad Sremska Mitrovica raspisao je Konkurs za dodelu sredstava za prevoz studenata koji je namenjen studentima i studentkinjama koji su državljani Republike Srbije i imaju prebivalište na teritoriji grada Sremska Mitrovica.

Kandidati i kandidatkinje mogu da budu u statusu budžetskog studenta ili samofinansirajućeg studenta, ukoliko nisu obnovili ni jednu godinu studiranja.

Krajnji rok za predaju potrebne dokumentacije je 1. novembar.

Više detalja o konkursu i načinu prijave nalazi se ovde.

Prijave se dostavljaju na adresu Grad Sremska Mitrovica, Gradska uprava za obrazovanje, Svetog Dimitrija 13, 22000 Sremska Mitrovica, sa naznakom “Javni Konkurs za dodelu sredstava za prevoz studenata”.

25/10/2016 09:37