Pripremna nastava za prijemni ispit iz matematike na FTN-u

23/01/2019 15:07

Pripremna nastava za prijemni ispit iz matematike na FTN-u

Fakultet tehničkih nauka (FTN) u narednom periodu organizovaće pripremnu nastavu za prijemni ispit iz matematike.

Predavanja će držati profesori i asistenti Katedre za matematiku Fakulteta tehničkih nauka. Biće ponovljeno srednješkolsko gradivo sa posebnim naglaskom na oblasti koje su potrebne za polaganje prijemnog ispita i lakše praćenje fakultetskih predavanja.

U zavisnosti od vrste prijemnog ispita, postoji:

Grupa  “A” – (na prijemnom ispitu polažu samo matematiku) –  P1, P2, P9
Grupa “B” – (na prijemnom ispitu polažu  matematika i test sklonosti)  - P3, P4, P5, P6

GRUPA  “A”

Postoje dva termina početka kursa za grupu “A”:

02. februar 2019., u 12.00 časova u holu FTN ispred Biblioteke
02. mart 2019., u 12.00 časova u holu FTN ispred Biblioteke

U junu će biti održani dodatni kursevi u zavisnosti od interesovanja. Takođe, poslednje nedelje pred prijemni ispit, biće održani kursevi ponavljanja gradiva sa fondom od 20 časova. Informacije o terminima održavanja kurseva u junu, biće naknadno objavljene.

GRUPA  “B”

U junu poslednje nedelje pred prijemni ispit, biće održan kurs sa fondom od 20 časova.

Više informacija naći ćete OVDE.

Izvor: www.ftn.uns.ac.rs

23/01/2019 15:07