Praksa za arhitekte i dizajnere

17/12/2014 11:57

Praksa za arhitekte i dizajnere

Kompanija “Salt & Water” d.o.o. raspisala je konkurs za praksu u oblasti arhitekture i dizajna. Cilj ove prakse jeste da studenti završne godine arhitekture ili dizajna dobiju priliku da znanje koje su stekli za vreme studija primene i u radu.

Salt & Water” ima sedište u Novom Sadu i bavi se dizajnom jahti, dizajnom entereijera, nameštaja i arhitekturom.

Praksa u dizajnerskom studiju “Salt & Water” traje tri meseca i počinje u januaru, a rok za prijavljivanje ističe u ponoć 25. decembra 2014. godine.

Uslovi koje zainteresovani studenti arhitekture i dizajna moraju ispuniti kako bi se prijavili su:
– znanje engleskog jezika
– da je student završio fakultet dizajna ili arhitekture ili da je na završnoj godini
– u prijavi ( slanjem mejla na [email protected] ) treba priložiti CV i portfolio.

17/12/2014 11:57