Na FTN-u polufinale takmičenja u rešavanju studije slučaja

20/01/2015 11:27

Na FTN-u polufinale takmičenja u rešavanju studije slučaja

Na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu od 20. do 24. januara održava se polufinale takmičenja studenata u rešavanju studije slučaja. Ovo takmičenje, koje okuplja studente iz Evrope, organizovalo je Udruženje studenata industrijskog inženjerstva i menadžmenta – ESTIEM LG Novi Sad.

TIMES (Tournament in Menagement and Engineering Skills) takmičenje predstavlja jedno od najvećih takmičenja u rešavanju poslovnih studija slučaja na svetskom i evropskom nivou. Takmičenje se odvija tako što timovi studenata dobiju zadatu studiju od kompanije sa realnim poslovnim problemom koji obuhvata inženjerska i menadžerska znanja, a studenti imaju četiri sata da to reše. TIMES takmičenje svake godine okupi 250 timova, ali samo jednom može pripasti titula “IIM studenta godine” u Evropi.

Finale ovogodišnjeg takmičenja održava se u Darmštatu (Nemačka), a u Novom Sadu će se odlučiti ko će do finala stići.

Svečano otvaranje polufinala u Novom Sadu održaće se u Gradskoj kući 20. januara u 19 časova.

Više o TIMES takmičenju na Facebook stranici.

20/01/2015 11:27