Konkurs za stipendije Vlade Koreje

26/02/2018 14:21

Konkurs za stipendije Vlade Koreje

Nacionalni institut za međunarodno obrazovanje, Ministarstva obrazovanja Vlade Republike Koreje, raspisao je konkurs za četiri državljanina Srbije i jednog državljanina Crne Gore, za državnu stipendiju korejske vlade za postiplomske studije (master ili doktorske), pod nazivom 2018 Korean Government Scholarship Program for Graduate Degrees.

Stipendija obuhvata:
–  Povratnu avionsku kartu
–  Mesečnu stipendiju u iznosu od 900 000 KRW
–  Jezički kurs u roku od godinu dana
–  Punu školarinu za master ili doktorske studije
–  Zdravstveno osiguranje tokom boravka u Koreji
–  Dodatne bonuse za izuzetno postignute rezultate tokom studiranja

Prijave i sva potrebna dokumentacija zainteresovanih studenata moraju stići na adresu Ambasade, najkasnije do 15. marta 2018. godine.
Aplikanti koji su prošli prvi krug selekcije u Ambasadi, biće pozvani na intervju nakon pregledanih dokumenata.

Dodatne informacije o ovom programu možete naći na sajtu Ambasade Republike Koreje.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti i Jeleni Milosavljević, na zvaničan mejl ambasade ([email protected] ili [email protected]).

26/02/2018 14:21