Konačne rang liste i upis na Fakultet političkih nauka

08/07/2015 12:34

Konačne rang liste i upis na Fakultet političkih nauka

Fakultet političkih nauka objavio je konačne rang liste kandidata za upis na sve studijske programe osnovnih studija.

Konačne rang liste kandidata za upis na studijske programe:

• Konačna rang lista za studijski program Međunarodne studije nalazi se ovde.
  • Konačna rang lista za studijski program Novinarstvo nalazi se ovde.
  • Konačna rang lista za studijski program Politikologija nalazi se ovde.
  • Konačna rang lista za studijski program Socijalna politika i socijalni rad nalazi se ovde.
  • Konačna rang lista Programa afirmativne mere upisa pripadnika romske nacionalne manjine u visokoškolske ustanove nalazi se ovde.
  • Konačna rang lista Programa afirmativne mere upisa studenata sa invaliditetom u visokoškolske ustanove nalazi se ovde.

Raspored u detalji upisa po studijskim programima:

• Detalji o upisu studenata na studijski program Međunarodne studije nalaze se ovde.
  • Detalji o upisu studenata na studijski program Novinarstvo nalaze se ovde.
  • Detalji o upisu studenata na studijski program Politikologija nalaze se ovde.
  • Detalji o upisu studenata na studijski program Socijalna politika i socijalni rad nalaze se ovde.

08/07/2015 12:34