Konačne rang liste i plan upisa na FASPER

09/07/2015 13:11

Konačne rang liste i plan upisa na FASPER

Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju objavio je konačne rang liste za upis na smerove osnovnih studija.

Pored toga, FASPER je objavio i raspored upisa svih kandidata.

Konačne rang liste

Konačna rang lista za studijski program Logopedija nalazi se ovde.

Konačna rang lista za studijski program Defektologija nalazi se ovde.

Končna rang lista za studijski program Defektologija za kandidate romske nacionalne manjine nalazi se ovde.

Konačna rang lista za studijski program Defektologija za kandidate sa posebnim potrebama nalazi se ovde.

Konačna rang lista za studijski profram Specijalna edukacija i rehabilitacija osoba sa teškoćama u mentalnom razvoju za kandidate romske nacionalne manjine nalazi se ovde.

Raspored upisa na Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju nalazi se OVDE.

09/07/2015 13:11

najnoviji
najnoviji najviše glasova
gaga