Konačna rang lista i upis na Elektronski fakultet u Nišu

08/07/2015 14:22

Konačna rang lista i upis na Elektronski fakultet u Nišu

Nakon preliminarne rang liste, Elektronski fakultet u Nišu objavio je i konačnu rang listu kandidata koji će ove godine upisati osnovne studije.

Na Elektronski fakultet u Nišu ove godine će se upisati 480 studenata, od kojih će 420 dobiti priliku da studira o trošku države dok će njih 60 morati sami da plate školovanje.

Konačna rang lista na Elektronskom fakultet nalazi se ovde.

Nakon objavljene konačne rang liste, sledi upis na studije.

Upisivanje u prvu godinu osnovnih studija Elektronskog fakulteta u Nišu održava se od 10. do 17. jula od 10 do 14 časova svakog dana.

Za upisivanje Elektonskog fakulteta potrebno je priložiti:

• originalna dokumenta iz srednje škole (diploma, izvod iz matične knjige rođenih, 4 svedočanstva)
  • 2 obrasca za upis
  • 2 fotografije veličine 4,5×3,5cm
  • dokaz o izvršenoj uplati od 9.000 dinara (uplatnica) na žiro račun fakulteta broj 840-1721666-89 (svrha: upis na Fakultet)
  • dokaz o izvršenoj uplato od 19.000 dinara (uplatnica) na žiro račun fakulteta broj 840-1721666-89 (svrha: I rata školarine) za studente koji se sami finansiraju.

* Indeks i obrasce za upis kandidati dobijaju na šalterima Studentske službe.

08/07/2015 14:22

najnoviji
najnoviji najviše glasova
Nenad