Još sutra prijava za prijemni ispit!

23/06/2016 14:10

Još sutra prijava za prijemni ispit!

Na većini državih fakulteta u okviru univerziteta u Srbiji rok za prijavu za polaganje prijemnog ispita ističe u petak, 24. jun 2016. godine.

Kandidati koji su zainteresovani za nastavak školovanja na nekoj od visokoškolskih ustanova u Srbiji moraju na vreme da podesu dokumentaciju kako bi bili u mogućnosti da polažu prijemni ispit i na taj način konkurišu za upis na željeni studijski program.

Nakon prijave za prijemni ispit, prema kalendaru predupisnih i upisnih aktivnosti svakog fakulteta, biće održani ispiti na kojima će kandidati pokazati potrebno znanje.

Upis na fakultete!

Preliminarni rezultati biće objavljeni nakon prijemnog ispita, a svi koji budu smatrali da su prilikom bodovanja oštećeni, imaju pravo da podnesu žalbu u za to predviđenom roku.

Posle objavljivanja konačnih rezultata na željene fakultete upisaće se budući studenti koji će osnovne studije započeti u akademskoj 2016/2017. godini.

23/06/2016 14:10