Isplata studentskih kredita i stipendija počinje uskoro!

29/01/2018 13:47

Isplata studentskih kredita i stipendija počinje uskoro!

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja neće obračunavati i naplaćivati zakonsku zateznu kamatu, predviđenu Ugovorom o studentskom kreditu, na dospele, a neizmirene obaveze po studentskom kreditu do 31.12.2018. godine.

Korisnici kojima je dospeo celokupan dug za naplatu, mogu da izmire svoje obaveze u mesečnim ratama do navedenog datuma.

Korisnicima kojima nije dospeo celokupan dug za naplatu, mogu da izmire svoje obaveze u mesečnim ratama uz redovne mesečne rate, do navedenog datuma.

Isplata kredita i stipendija za studente

U skladu sa najavom Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, u četvrtak, 1. februara, počeće isplata prve i druge rate studentskih kredita i stipendija.

Novac će biti uplaćen posle 15 časova i podizanje je moguće na svim UniCredit bankomatima. Takođe, karticu UniCredit Banke možete koristiti za sva plaćanja.

29/01/2018 13:47