Fakultet u Trstu dodeljuje 20 stipendija

12/06/2016 09:49

Fakultet u Trstu dodeljuje 20 stipendija

Fakultet za menadžment u Trstu (Italija) raspisuje konkurs za dodelu 20 stipendija stranim studentima za akademsku 2016/2017. godinu, za studije međunarodnog poslovanja.

Cilj Fakulteta je da stipendiranjem obezbedi visoko obrazovanje i visoke mogućnosti koje će biti u skladu sa promenjivim potrebama današnjih studenata.

Na konkurs se mogu prijaviti studenti koji imaju radno poznavanje engleskog jezika, dok slanje sertifikata nije neophodno.

Dodeljuje se stipendija u iznosu od 10.000 evra, što pokriva 40 odsto školarine, dok je student u obavezi da obezbedi ostatak.

Stipendisti će biti birani na osnovu ličnih profesionalnih i akademskih dostignuća, a konkretne kriterijume određuju sponzori i partneri Fakulteta za menadžment u Trstu.

Za prijavu je potrebno imati završen najmanje prvi ciklus studija, kao i minimum tri godine radnog iskustva.

Prijavljivanje se vrši online, popunjavanjem formulara i slanjem biografije i motivacionog pisma.

Krajnji rok za prijavu je 31. avgust.

12/06/2016 09:49