Rezultati prijemnog – Visoka zdravstvena škola strukovnih studija – Beograd

Rezultati prijemnog ispita na Visokoj zdravstvenoj školi u Beogradu

Prijemni ispiti na visokim školama u Srbiji odvijaju se u istom periodu kao i na fakultetima. Na osnovu konkursa koji svake godine objavljuje Visoka zdravstvena škola strukovnih studija u Beogradu, budući studenti konkurišu na slobodna mesta predviđena konkursom.

Pravo na upis stiču svi kandidati sa završenom trogodišnjom ili četvorogodišnjom srednjom školom. Bodovi se ostvaruju na osnovu uspeha u srednjoj školi i na prijemnom ispitu

Nedugo nakon prijemnog ispita objavljuje se preliminarna rang-lista, a zatim sledi period za podnošenje žalbi kandidata koji smatraju da su na neki način oštećeni prilikom bodovanja. Nakon žalbenog perioda objavljuju se konačne rang-liste, odnosno rezultati prijemnog ispita za upis na Visoku zdravstvenu školu u Beogradu:

Konačna rang lista – prvi upisni rok 2018/2019

25 Komentara
13 Replika
25 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Milica

Koji predmeti se polažu za medicinsko laboratorijskog tehnologa?

Natasa Stojanovic

Postovano,interesuje me koji su uslovi za upis na visoj medicinskoj skoli u Zemunu,smer medicinska sestra-vaspitac? Koji predmeti se polazu na prijemnom ispitu? I kakvi su uslovi za upis vise skole iz radnog odnosa. Hvala unapred.

Nataša

Koji se predmeti polažu za medicinsku sestru-vaspitača?

Tatjana

Zanima me sta se priprema za prijemni smer medicinska sestra tehnicar? 😊

Maja

Nega

Dora

Da li se moze polagat prijemni za zubnog tehnicara sa zavrsenom gimnazijom?

Marija

Moze sa bilo kojom cetvorodgodisnjom

Tara

Da li se za smer strukovna medicinska sestra ploze prijemni iz biologije?

Ne,nega

Boka

Knjige za prijemni koje su?znam da je biologija iz medicinske ali koje tacno?hvala unapred

suzana

Koji predmeti se polazu na prijemnom ispitu za smer strukovni zubni proteticar?Hvala!

Milica

Biologija, ali nema budzeta

Aleksandar

Da li postoji drugi upisni rok za radiologa?

Marija

Verovatno ne, prijavljeno ih je u startu vise

Dragan

Moze li ko da dostavi link kako sajta da vidim resultate?

Tamara

Kad je upis?

Milan

Izasli rezultati preko sajta!

Luka

83.58 je trebalo za samofinansirajuci za strukovmig fizioterapeuta,a 90.32 za budzet.

Jelena

Kad ce rezultati? Vec je 2 a rekli su do 12 ce biti. Da li su istaknuti na skoli?

Hhhhh

Navodno se vec znaju samo sajt ne radi,pa ako je neko video za radiolog,radni t i ostalo koliko je poslednji imao neka napise da bar znamo granice..

Kocka

Izašli su, ali ne možemo da otvorimo ..

Aleksandra

Stigli su samo je sajt preopterecen

Tamara

Zna li se kad je upis?

Kocka

Vidim da su neki došli do rezultata, ali meni i još gomili ljudi neće da otvori…

Momcilo

Daj,ko zna gde su rezultati neka nam napise

vesna

kad ce objaviti rezultat

Rosa

Kad ce vise rezultatii?

Ivana Petrovic

Hoce li vise ta lista?????????????

Momcilo

Hocete objaviti rezultate?

Student

Rezultati postoje na oglasnoj tabli, ali sistem je pao, tako da mi iz unutrasnjosti ne mozemo jos uvek da saznamo.