Rezultati prijemnog – Visoka zdravstvena škola strukovnih studija – Beograd

Rezultati prijemnog ispita na Visokoj zdravstvenoj školi u Beogradu

Prijemni ispiti na visokim školama u Srbiji odvijaju se u istom periodu kao i na fakultetima. Na osnovu konkursa koji svake godine objavljuje Visoka zdravstvena škola strukovnih studija u Beogradu, budući studenti konkurišu na slobodna mesta predviđena konkursom.

Pravo na upis stiču svi kandidati sa završenom trogodišnjom ili četvorogodišnjom srednjom školom. Bodovi se ostvaruju na osnovu uspeha u srednjoj školi i na prijemnom ispitu

Nedugo nakon prijemnog ispita objavljuje se preliminarna rang-lista, a zatim sledi period za podnošenje žalbi kandidata koji smatraju da su na neki način oštećeni prilikom bodovanja. Nakon žalbenog perioda objavljuju se konačne rang-liste, odnosno rezultati prijemnog ispita za upis na Visoku zdravstvenu školu u Beogradu:

Konačna rang lista – prvi upisni rok 2018/2019

17 Komentara
8 Replika
16 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Aleksandar

Da li postoji drugi upisni rok za radiologa?

Dragan

Moze li ko da dostavi link kako sajta da vidim resultate?

Tamara

Kad je upis?

Milan

Izasli rezultati preko sajta!

Luka

83.58 je trebalo za samofinansirajuci za strukovmig fizioterapeuta,a 90.32 za budzet.

Jelena

Kad ce rezultati? Vec je 2 a rekli su do 12 ce biti. Da li su istaknuti na skoli?

Hhhhh

Navodno se vec znaju samo sajt ne radi,pa ako je neko video za radiolog,radni t i ostalo koliko je poslednji imao neka napise da bar znamo granice..

Kocka

Izašli su, ali ne možemo da otvorimo ..

Aleksandra

Stigli su samo je sajt preopterecen

Tamara

Zna li se kad je upis?

Kocka

Vidim da su neki došli do rezultata, ali meni i još gomili ljudi neće da otvori…

Momcilo

Daj,ko zna gde su rezultati neka nam napise

vesna

kad ce objaviti rezultat

Rosa

Kad ce vise rezultatii?

Ivana Petrovic

Hoce li vise ta lista?????????????

Momcilo

Hocete objaviti rezultate?

Student

Rezultati postoje na oglasnoj tabli, ali sistem je pao, tako da mi iz unutrasnjosti ne mozemo jos uvek da saznamo.

Ivana Petrovic

Kada ce izaci preliminarni rezultati za prijemni za 2018/19 god

Stefan

Danas do 12

Dragana

To i ja cekam za svoje dete..za koji si smer polagala..koliko si poena imala iz srednje i kako si uradila prijemni..ja deco ludim zajedno sa vama..

Ddddd

Rezultati su na skoli, pao im je sajt.

Marija

Zelela bih da upisem za medicinsko-laboratorijskog tehnologa. Zanimaju me pitanja iz biologije, cula sam da se uci iz tri knjige za medicinsku skolu ali nisam nigde videla kako je izgledao prijemni ispit i na cega vise da obratim paznju kada budem ucila. Bila bih zahvalna kada bi mi neko dao neke informacije, hvala.

Aleksandra

Da li mogu upisati smer kozmeticar-esteticar sa zavrsenom cetvorogodisnjom tehnickom skolom?

AMS

Da, bitno da je cetvorogodisnji smer

biljana stojanovic

Da li mogu upisati smer za fizioterapeuta iako sam zavrsila srednju Trgovacku skolu?