Rezultati prijemnog – Prirodno-matematički fakultet – Novi Sad

Rezultati prijemnog ispita na Prirodno-matematičkom fakultetu u Novom Sadu

Krajem juna i početkom jula odvijaju se prijemni ispiti na fakultetima u Srbiji. Prirodno-matematički fakultet u Novom Sadu, svake godine raspisuje konkurs za upis studenata. Na osnovu konkursa, za svaki smer predviđen je određen broj mesta na koja konkurišu kandidati.

Pored bodova ostvarenih na osnovu uspeha u srednjoj školi (40), veći deo bodova (60) ostvaruje se kroz prijemni ispit koji se radi na fakultetu. Rezultati prijemnog ispita, odnosno preliminarne i konačne rang-liste za upis na Prirodno-matematički fakultet u Novom Sadu, možete pogledati na našem portalu:

• dovla97

Zanima me da li postoji smjer prostorno planiranje u Univerzitetu u NS?

• Lazar Vlajković

koliko je godina u gastronomiji ako je na samofinansirajucem,i kada su prijemni ako moze mala pomolc posto nisam nasao

• Ђовани Бокачо

Gde se moze videti prijemna lista prvog upisnog roka za diplomiranog biologa na PMF-u u NS-u sa ukupnim bodovima, posto kad udjem na link za konacne rang liste, prikazuje mi samo one za drugi upisni rok?

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?
Baner ALUM 2