Stomatološki fakultet – Pančevo

Telefon: 013/235-12-92
Website: www.stomatoloskifakultet.rs
Email: info@spf.rs

Stomatološki fakultet u Pančevu je osnovan 2002. godine kao jedina privatna ustanova tog tipa. Osnovna delatnost Stomatološkog fakulteta je stvaranje kvalitetnih kadrova u oblasti stomatologije. Fakultet raspolaže savremenom tehnologijom koja je neophodna za rad studenata. Konstantno se teži ka unapređenju samog nastavnog procesa. Nastava se odvija na tri nivoa studija, kroz integrisane akademske, specijalističke akademske i doktorske studije.

STOMATOLOŠKI FAKULTET PANČEVO - PRIJEMNI ISPIT I UPIS

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu svih zanimanja u četvorogodišnjem trajanju i koji polože prijemni ispit.

Na prijemnom ispitu rade se testovi iz predmeta biologija i hemija.

🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina iznosi 4.000 evra u dinarskoj protivvrednosti.

1 Komentara
0 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija