Fakultet za strane jezike

Telefon: 011/269-90-39
Website: www.fsj.edu.rs
Email: info@fsj.edu.rs

Fakultet za strane jezike je privatna visokoškolska ustanova osnovana 2005. godine. Studijski programi su pravljeni i koncipirani po najvišim evropskim i svetskim standardima, koji za cilj imaju da stvore kvalitetan visokoobrazovani kadar. Fakultet teži ka održavanju visokog nivoa kvaliteta nastave preko svojih profesionalnih predavača, iskusnog rukovodstva i savremene tehnologije. Takođe, fakultet studentima nudi i kvalitetnu praktičnu obuku, u okviru različitih jezičkih kompetencija.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu u trajanju od 4 godine i koji polože prijemni ispit.

Prijemni ispit za upis na Fakultet za strane jezike, sastoji se od testova koji za cilj imaju proveru znanja engleskog jezika i od testa opšte informisanosti.

🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina iznosi 166.500 dinara.

Testovi za prijemni

testovi za prijemni na fakultetima

Da li sami sebe izdržavate tokom studiranja?

Stipendije

Stipendije za studente