Back to homepage

Fakultet za diplomatiju i bezbednost

Adresa: Travnička 2, Beograd
Telefon: 011/262-01-86
Website: www.diplomatija.com
Email: [email protected]

Fakultet za diplomatiju i bezbednost je privatna visokoškolska ustanova. Cilj fakulteta je obrazovanje eksperata u oblastima diplomatije i bezbednosti. Fakultet poseduje najsavremenije opremljene prostorije za podršku nastavnom procesu, vrhunski IT centar, amfiteatar, biblioteku sa čitaonicom, studentski klub. Nastavni kadar je sačinjen od vodećih stručnjaka iz oblasti diplomatije i bezbednosti, koji poseduju praktična znanja stečena na odgovornim funkcijama u državi i društvu.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo upisa u prvu godinu osnovnih akademskih studija imaju kandidati sa prethodno završenim srednjim obrazovanjem.

Kandidat za upis polaže prijemni ispit koji se sastoji od testa opšteg znanja i informisanosti.

🎓KONKURS ZA UPIS 2015/2016

Cena školarine je 4.600 evra u dinarskoj protivvrenosti.

najnoviji
najnoviji najviše glasova
Sladjana
5 godine ranije

lepo se Milan.St.Protic snasao u zivotu ,postati direktor privatne Akademije ogigledno mu je islo bolje od bavljenja politikom u stranci V.Batica.