Prirodno-matematički fakultet – Kosovska Mitrovica

Adresa: Lole Ribara 29, Kosovska Mitrovica
Telefon: 028/425-396
pmfkm@pr.ac.rs

Osnovna delatnost fakulteta je obrazovanje studenata na tri nivoa studija kroz osnovne akademske, master akademske i doktorske studije kao i obavljanje naučno-istraživačkog rada. Na fakultetu studira oko 800 studenata, a nastavu izvodi 40 profesora. Fakultet je opremljen savremenim laboratorijama u kojima se odvijaju vežbe, a u sklopu fakulteta nalazi se i računarski centar i biblioteka sa čitaonicom.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET