Fakultet za sport i fizičko vaspitanje – Leposavić

Telefon: 028/84-700
Website: dif.pr.ac.rs
Email: dif.referentska@pr.ac.rs

Misija fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Leposaviću je školovanje stručnih kadrova u oblasti sporta i fizičkog vaspitanja. Sveobuhvatni zadatak fakulteta je da kroz dobro koncipirane i savremene programe, stvori visokostručne kadrove kao i da učestvuje u izradi naučno-istraživačkih projekata koji će obuhvatiti probleme u oblasti fizičkih aktivnosti. Konstantno se teži unapređenju teorije i prakse same primene fizičke aktivnosti uz saradnju sa drugim visokoškolskim ustanovama u Srbiji.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - FAKULTET ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE LEPOSAVIĆ

OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE (4 godine)

• Fizičko vaspitanje i sport

DOKTORSKE AKADEMSKE STUDIJE (3 godine)

• Fizičko vaspitanje i sport (5 mesta)

MASTER AKADEMSKE STUDIJE (1 godina)

• Fizičko vaspitanje i sport (50 mesta)

PRIJEMNI ISPIT I UPIS - FAKULTET ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE LEPOSAVIĆ

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu svih zanimanja u četvorogodišnjem trajanju, potrebne psihofizičke sposobnosti i poseduju odgovarajuće potencijale, a nisu stariji od 28. godina.

Prijemni ispit obuhvata:

• Procena sposobnosti kanditata za studije – zdravstveno stanje
  • Provera motoričkih sposobnosti i potencijala
  • Provera sluha i ritma
  • Provera kognitivnih sposobnosti
  • Provera konativnih karakteristika
  • Sportski status

🎓KONKURS ZA UPIS 2018/2019

Školarina za samofinansirajuće studente iznosi 60.000 dinara.

Školarina za strane državljane iznosi 2.000 evra u dinarskoj protivvrednosti.

BROJ MESTA - FAKULTET ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE LEPOSAVIĆ

Fizičko vaspitanje i sport
UKUPNO 120 120

RANG LISTE IZ PRETHODNIH GODINA - FAKULTET ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE LEPOSAVIĆ

2 Komentara
0 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
pitam

Gde mogu da se vide preostala slobodna mesta za septembarski upisni rok 2016?

Vera

Kada cu saznati rezultat?