Fakultet za sport i fizičko vaspitanje – Leposavić

Adresa: Dositeja Obradovića bb, Leposavić
Telefon: 028/84-700
Email: dif.referentska@pr.ac.rs

Misija fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Leposaviću je školovanje stručnih kadrova u oblasti sporta i fizičkog vaspitanja. Sveobuhvatni zadatak fakulteta je da kroz dobro koncipirane i savremene programe, stvori visokostručne kadrove kao i da učestvuje u izradi naučno-istraživačkih projekata koji će obuhvatiti probleme u oblasti fizičkih aktivnosti. Konstantno se teži unapređenju teorije i prakse same primene fizičke aktivnosti uz saradnju sa drugim visokoškolskim ustanovama u Srbiji.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - FAKULTET ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE LEPOSAVIĆ

PRIJEMNI ISPIT I UPIS - FAKULTET ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE LEPOSAVIĆ

BROJ MESTA - FAKULTET ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE LEPOSAVIĆ

RANG LISTE IZ PRETHODNIH GODINA - FAKULTET ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE LEPOSAVIĆ

3 Komentara
0 Replika
1 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Vladimir

Kad je polaganje prijemnog ispita za akademski studije. Datum za pplaganje 2019godine?

pitam

Gde mogu da se vide preostala slobodna mesta za septembarski upisni rok 2016?

Vera

Kada cu saznati rezultat?