Fakultet za hotelijerstvo i turizam – Vrnjačka Banja

fakultet za hotelijerstvo i turizam vrnjacka banjaAdresa: Vojvođanska bb, Vrnjačka Banja
Telefon: 034/370-191
Website: www.hit-vb.kg.ac.rs
Email: hitvb@kg.ac.rs

Fakultet za hotelijerstvo i turizam u Vrnjačkoj Banji osnovan je 2011. godine i u sastavu je Univerziteta u Kragujevcu. Organizuje osnovne akademske studije na programu Hotelijerstvo i turizam i master akademske studije na programima Menadžment u hotelijerstvu i Menadžment u turizmu. Cilj fakulteta je da obrazuje visokostručan kadar za međunarodno tržište, kao i da unapredi znanja iz oblasti hotelijerstva i menadžmenta u Jugoistočnoj Evropi.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - FAKULTET ZA HOTELIJERSTVO I TURIZAM

OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE (4 godine)

• Hotelijerstvo i turizam
  • Zdravstveni turizam
  • Gastronomski menadžment

MASTER AKADEMSKE STUDIJE (1 godina)

• Menadžment u hotelijerstvu (30 mesta)
  • Menadžment u turizmu (30 mesta)

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - FAKULTET ZA HOTELIJERSTVO I TURIZAM

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu svih zanimanja u četvorogodišnjem trajanju i koji polože prijemni ispit.

Prijemni ispit sastoji se iz testa Opšteg znanja i informisanosti.

🎓KONKURS ZA UPIS 2018/2019

Školarina za samofinansirajuće studente za smerove Hotelijerstvo i turizam i Zdravstveni turizam iznosi 80.000 dinara.

Školarina za samofinansirajuće studente za smer Gastronomski menadžment iznosi 90.000 dinara.

Školarina za strane državljane iznosi 160.000 dinara  za smerove Hotelijerstvo i turizam i Zdravstveni turizam, dok za smer Gastronomski menadžment školarina iznosi 180.000 dinara.

TESTOVI ZA PRIJEMNI - FAKULTET ZA HOTELIJERSTVO I TURIZAM

Kako bi lakše spremili prijemni ispit za upis na Fakultet za hotelijerstvo i turizam u Vrnjačkoj Banji spremili smo vam primere testova za prijemni.

BROJ MESTA - FAKULTET ZA HOTELIJERSTVO I TURIZAM

Hotelijerstvo i turizam
Zdravstveni turizam
Gastronomski menadžment
UKUPNO

1 Komentara
0 Replika
1 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Jelena

Poštovani,
Kontakt telefon je: 036/515-00-24
testovi za pripremu prijemnog ispita se nalaze u okviru INFORMATORA ,ne na sajtovima.Fakultet ima akreditovane doktorske studije.
na master akademskim studijama ima studijski program -zdravstveni turizam.
Jelena