Fakultet za hotelijerstvo i turizam – Vrnjačka Banja

Adresa: Vojvođanska bb, Vrnjačka Banja
Telefon: 036/515-00-24
Email: hitvb@kg.ac.rs

Fakultet za hotelijerstvo i turizam u Vrnjačkoj Banji osnovan je 2011. godine i u sastavu je Univerziteta u Kragujevcu. Organizuje osnovne akademske studije na programu Hotelijerstvo i turizam i master akademske studije na programima Menadžment u hotelijerstvu i Menadžment u turizmu. Cilj fakulteta je da obrazuje visokostručan kadar za međunarodno tržište, kao i da unapredi znanja iz oblasti hotelijerstva i menadžmenta u Jugoistočnoj Evropi.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - FAKULTET ZA HOTELIJERSTVO I TURIZAM

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - FAKULTET ZA HOTELIJERSTVO I TURIZAM

TESTOVI ZA PRIJEMNI - FAKULTET ZA HOTELIJERSTVO I TURIZAM

BROJ MESTA - FAKULTET ZA HOTELIJERSTVO I TURIZAM

1 Komentara
1 Replika
2 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Mia

Zasto nema sadrzaja ovih konacnih rang lista?

Anton

Kako mi je rečeno, zato što fakultet ne želi da plaća paket za oglašavanje na ovom sajtu. Bezveze, bilo je baš mnogo korisnih informacija.