Departman za umetnost – Novi Pazar

Adresa: Vuka Karadžića bb, Novi Pazar
Telefon: 020/317-754
E-mail: rektorat@np.ac.rs

Osnovna delatnost ovog departmana je obrazovanje studenata i razvoj naučno istraživačkog rada u oblasti umetnosti. Studijski program pravljen je po uzoru na najsavremenije svetske i evropske sisteme. Nastava se odvija u manjim grupama, kroz osnovne akademske studije, što dodatno podiže kvalitet same nastave.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - DEPARTMAN ZA UMETNOST

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - DEPARTMAN ZA UMETNOST