Departman za tehničke nauke – Novi Pazar

Adresa: Vuka Karadžića bb, Novi Pazar
Telefon: 020/317-754
E-mail: rektorat@np.ac.rs

Osnovna delatnost Departmana za tehničke nauke u Novom Pazaru je obrazovanje studneta u oblastima građevinarstva, računarske tehnike, multimedijalne tehnike i arhitekture na tri nivoa studija kroz osnovne akademske, master akademske i doktorske studije. Studijski programi pravljeni su po uzoru na najsavremenije svetske i evropske sisteme.

Nastava se odvija po pravilima Bolonjske deklaracije, što podrazumeva aktivno učešće studenata u nastavi, kao i rad u manjim grupama, što dodatno podiže kvalitet same nastave.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - DEPARTMAN ZA TEHNIČKE NAUKE

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - DEPARTMAN ZA TEHNIČKE NAUKE