Departman za filozofske nauke – Novi Pazar

Adresa: Vuka Karadžića bb, Novi Pazar
Telefon: 020/317-754
E-mail: rektorat@np.ac.rs

Osnovna delatnost departmana je obrazovanje studenata u oblasti filozofskih nauka na dva nivoa studija, osnovne akademske i master akademske studije. Studenti tokom ovih studija stiču neophodna znanja i veštine, kako bi odgovorili izazovima i problemima koji su od opšte i fundamentalne važnosti za razvoj celokupnog društva. Nastava se odvija u skladu sa propisima Bolonjske deklaracije.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - DEPARTMAN ZA FILOZOFSKE NAUKE

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - DEPARTMAN ZA FILOZOFSKE NAUKE

BROJ MESTA - DEPARTMAN ZA FILOZOFSKE NAUKE

1 Komentara