Departman za biomedicinske nauke – Novi Pazar

Adresa: Vuka Karadžića bb, Novi Pazar
Telefon: 020/317-754
E-mail: rektorat@np.ac.rs

Osnovna delatnost ovog departmana je obrazovanje učenika u oblasti rehabilitacije, sporta i fizičkog vaspitanja i biologije na tri nivoa studija, kroz osnovne akademske, master akademske i doktorske studije. Studenti stiču znanja koja će primenjivati u školstvu, naučnim ustanovama, rekreativnim i terapeutskim ustanovama.

Studijski programi koncipirani su po najmodernijim svetskim i evropskim standardima, na kojima studenti stiču neophodna teorijska i praktična znanja u odabranim oblastima. Nastava se odvija u skladu sa propisima Bolonjske konvencije što podrazumeva aktivno učešće studenata u nastavi i izvodi se kroz osnovne akademske, master akademske i doktorske studije.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - DEPARTMAN ZA BIOMEDICINSKE NAUKE

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - DEPARTMAN ZA BIOMEDICINSKE NAUKE