Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja – Niš

Adresa: Čarnojevića 10a, Niš
Telefon: 018/510-900
Email: info@fsfv.ni.ac.rs

Viša pedagoška škola u Nišu osnovana je 1948. godine i ona predstavlja preteču današnjeg Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja. Ova državna visokoškolska ustanova radi u sklopu Univerziteta u Nišu. Od 2007. godine nastava se odvija u skladu sa Bolonjskom deklaracijom. Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja završilo je više od 2.000 studenata.

Nastava se odvija na 3 nivoa studija kroz: osnovne strukovne, osnovne akademske, specijalističke strukovne, master akademske i doktorske studije. Doktorsku disertaciju odbranilo je preko 60 studenta.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

FAKULTET SPORTA I FIZIČKOG VASPITANJA NIŠ - SMEROVI

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - FAKULTET SPORTA I FIZIČKOG VASPITANJA

BROJ MESTA - FAKULTET SPORTA I FIZIČKOG VASPITANJA

KONAČNE I PRELIMINARNE RANG LISTE - FAKULTET SPORTA I FIZIČKOG VASPITANJA

1 Komentara
0 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Ανθος μακρης

ja sam iz grcke i hocu da znam ako moze dobiem master akademske studie(1godine) iz daline ali na engleskom jezik ?