Visoka tehnička škola strukovnih studija – Kragujevac

Adresa: Kosovska 8, Kragujevac
Telefon: 034/381-418
Email: office@vts.edu.rs

Misija škole ogleda se u prilagođavanju studijskih program savremenim evropskim sistemima u obrazovanju u cilju stvaranja savremene obrazovne ustanove iz koje će izlaziti najkvalitetniji kadrovi. Škola obrazuje kvalitetne stručnjake u oblastima saobraćaja, mašinstva i informatike. Studijski programi koncipirani su po uzoru na Bolonjsku deklaraciju na dva nivoa studija kroz osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije.

Škola organizuje besplatnu pripremnu nastavu za polaganje prijemnog ispita.

Ne znate šta da upišete ili želite da se prebacite na drugi fakultet? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije. Takođe, posredujemo prilikom prebacivanja sa jednog na drugi fakultet ili visoku školu.

SMEROVI - VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

TESTOVI ZA PRIJEMNI - VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

BROJ MESTA - VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA