Back to homepage

Adresa: Hajduk Veljkova 10, Šabac
Telefon: 015/352-728
Email: [email protected]

Visoka medicinska i poslovno-tehnološka škola strukovnih studija u Šapcu, osnovana je 1960. godine. Kako se škola razvijala uvođeni su novi odseci i smerovi, tako da se pored inženjera hemijske struke danas školuju kadrovi u oblasti informacionih tehnologija, prehrambene i farmaceutsko-kozmetološke tehnologije i zaštite životne sredine. Škola organizuje osnovne strukovne studije prvog stepena i specijalističke strukovne studije drugog stepena.

Ne znate šta da upišete ili želite da se prebacite na drugi fakultet? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije. Takođe, posredujemo prilikom prebacivanja sa jednog na drugi fakultet ili visoku školu.

SMEROVI - Visoka medicinska i poslovno-tehnološka škola strukovnih studija

PRIJEMNI ISPIT I UPIS - Visoka medicinska i poslovno-tehnološka škola strukovnih studija

TESTOVI ZA PRIJEMNI - VISOKA TEHNOLOŠKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

BROJ MESTA - Visoka medicinska i poslovno-tehnološka škola strukovnih studija

najnoviji
najnoviji najviše glasova
Gaga T
3 godine ranije

Da li ce se odrzati drugi upisni rok? I kada? Htela bih da upisem farmaciju.

Vlatko Raičević
5 godine ranije

Zašto navodite MASTER iz IT-ja, kad ne postoji.

aleksandar

ocena iz biologije

Jasna
5 godine ranije

da li postoji knjga da se kupi iz koje mogu da se spremam za prijemni ispit? zelela bih smer za zdravstvenu negu

Mirjana
5 godine ranije

Koliko sam razumela postoji mesto za osobe sa posebnim zdravstvenim problemima. Ja imam multiplusklerozu i zanima me da li spadam u tu grupu ptilikom upisa? Hvala unapred

Aleksandar

Poštovani/Poštovana,

na sajtu ove Visokoškolske ustanove nema nikakvih informacija o smeru Informacione tehnologije na master strukovnim studijama. Da li je kod vas ovde u pitanju neka greška ili oni u školi očekuju da će tokom septembra dobiti akreditaciju za taj studijski program?

Srdačan pozdrav.

Reply to  Aleksandar

Još uvek nismo došli do konkursa za upis na master studije za 2018. godinu, niti informacije da smera neće biti.

Aleksandar
Reply to  stevan

Da li je u međuvremenu bilo napretka?