Visoka tehnička škola strukovnih studija – Zvečan

Telefon: 028/664-179
Website: www.vts-zvecan.edu.rs
Email: vtsssz@vts-zvecan.edu.rs

Visoka tehnička škola strukovnih studija Zvečan je državna škola osnovana 1961. godine, sa dugom tradicijom u obrazovanju kadrova tehničke struke, kao i sa razvijenom međudržavnom saradnjom sa srodnim ustanovama u okruženju. Kao takva, ona predstavlja primer škole u kojoj se promoviše praktično znanje, a i studenti potvrđuju i razvijaju svoje sposobnosti, kreativnost, stvaralačko i analitičko mišljenje, grade svoju ličnost i postaju odlični stručnjaci.

Ne znate šta da upišete ili želite da se prebacite na drugi fakultet? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije. Takođe, posredujemo prilikom prebacivanja sa jednog na drugi fakultet ili visoku školu.

SMEROVI - Visoka tehnička škola - Zvečan

OSNOVNE STRUKOVNE STUDIJE (3 godine)

• Menadžment proizvodnje
  • Inženjerska informatika
  • Menadžment u elektrotehnici
  • Energetika
  • Zaštitsa od požara
  • Multimedijalne tehnologije

SPECIJALISTIČKE STRUKOVNE STUDIJE (1 godina)

• Zaštita od požara
  • Menadžment u proizvodnji
  • Energetika
  • Multimedijalne tehnologije

MASTER STUDIJE

• Energetika – u pripremi

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - Visoka tehnička škola - Zvečan

U prvu godinu studija mogu se upisati kandidati koji imaju završenu srednju školu u četvorogodišnjem trajanju.

Prijemni ispit se polaže iz Matematike.

🎓KONKURS ZA UPIS 2018/2019

Školarina za studente koji plaćaju školarinu iznosi 40.000 dinara.

BROJ MESTA - Visoka tehnička škola - Zvečan

Energetika